Voľné pozície

Chcete u nás pracovať?
Pozrite si naše aktuálne otvorené pozície.

Špecialista na monitoring informačných systémov

Staň sa súčasťou tímu IT administrátorov. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na IT oddelenie, ktorý preberie zodpovednosť za monitoring vybraných IS.

SAP SuccessFactors/FI konzultant

Pridajte sa k nášmu SAP tímu
konzultantov.

ACCOUNT MANAGER

Hľadáme account managera s prehľadom v oblasti IT, ktorý preberie starostlivosť o vybraných zákazníkov a zabezpečí akvizície nových zákazníkov.

NENAŠLI STE VHODNÚ OTVORENÚ POZÍCIU?

Vždy hľadáme šikovných a zodpovedných ľudí, ktorí by obohatili náš tím. Ak sa k nám chcete pridať, napíšte na kariera@synchronix.sk alebo nám napíšte pomocou kontaktného formulára.

Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. spracúva vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

SYNCHRONIX, a. s. ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 238 100 014

NAPÍŠTE NÁM

info@synchronix.sk