SOFTVÉROVÉ RIEŠENIA

SOFTVÉROVÉ VYBAVENIE

Základom každej modernej spoločnosti je kvalitné softvérové vybavenie. Vyberte si z nášho portfólia existujúceho softvéru alebo vám vyrobíme softvér na mieru.

ESKO CRM      ESKO INFORMAČNÝ SYSTÉM      VÝVOJ IS NA MIERU

ESKO CRM

Prehľadný systém, ktorý zjednodušuje riadenie obchodného vzťahu so zákazníkmi či riadenie interných procesov.

KOMPLEXNÝ CRM SYSTÉM

Modulárny systém, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám

ESKO CRM je modulárny informačný systém, ktorý vám umožňuje jednoducho a prehľadne riadiť obchodný vzťah so zákazníkmi. ESKO CRM vždy integrujeme s informačnými systémami, ktoré používate, či už ide o váš podnikový systém, alebo účtovný program.

ESKO CRM vám umožňuje:

ESKO CRM      ESKO INFORMAČNÝ SYSTÉM      VÝVOJ IS NA MIERU

INFORMAČNÝ SYSTÉM ESKO ERP

Stabilný systém pre vaše podnikanie

PODNIKOVÝ INFORMAČNÝ SYSTÉM

SKO ERP je podnikový informačný systém, ktorý riadi vaše podnikanie a prevádzku vašej spoločnosti. ESKO ERP vždy integrujeme s vašimi existujúcimi informačnými systémami.

ESKO ERP pokrýva:

ESKO CRM      ESKO INFORMAČNÝ SYSTÉM     VÝVOJ IS NA MIERU

VÝVOJ IS NA MIERU

Informačný systém prispôsobený vašim potrebám

Vývoj informačného systému na mieru je služba, vďaka ktorej váš softvér plne zodpovedá špecifickým požiadavkám a potrebám vašej firmy. Pri jeho vývoji sme v úzkom kontakte so zákazníkom a môžeme sa tak spoločne uistiť, že softvér plne pokryje vaše potreby a neobsahuje zbytočné funkcie, ktoré nepotrebujete. Unikátny systém sa plne prispôsobí vašim existujúcim funkčným riešeniam, rastie spolu s vami a obsahuje možnosť ďalšieho rozširovania.

Vďaka softvéru na mieru môžete zefektívniť pracovné a technologické postupy, ušetriť náklady a získať tak konkurenčnú výhodu. Súčasťou každého vyvíjaného systému je aj odborné zaškolenie používateľov a ustavičná technická podpora.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese vývoja či o možnostiach pre seba a svoju firmu, neváhajte nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na adrese info@synchronix.sk.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Spoločnosť Synchronix a.s. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

Synchronix ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 253 630 151

NAPÍŠTE NÁM

info@synchronix.sk