SOFTVÉROVÉ RIEŠENIA

ESKO CRM je modulárny informačný systém, ktorý vám umožňuje jednoducho a prehľadne riadiť obchodný vzťah so zákazníkmi. ESKO CRM vždy integrujeme s informačnými systémami, ktoré používate, či už ide o váš podnikový systém, alebo účtovný program.

Vývoj informačného systému na mieru je služba, vďaka ktorej váš softvér plne zodpovedá špecifickým požiadavkám a potrebám vašej firmy. Pri jeho vývoji sme v úzkom kontakte so zákazníkom a môžeme sa tak spoločne uistiť, že softvér plne pokryje vaše potreby a neobsahuje zbytočné funkcie, ktoré nepotrebujete. Unikátny systém sa plne prispôsobí vašim existujúcim funkčným riešeniam, rastie spolu s vami a obsahuje možnosť ďalšieho rozširovania.

Vďaka softvéru na mieru môžete zefektívniť pracovné a technologické postupy, ušetriť náklady a získať tak konkurenčnú výhodu. Súčasťou každého vyvíjaného systému je aj odborné zaškolenie používateľov a ustavičná technická podpora.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese vývoja či o možnostiach pre seba a svoju firmu, neváhajte nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na adrese info@synchronix.sk.