SOFTVÉROVÉ RIEŠENIA

SOFTVÉROVÉ VYBAVENIE

Základom každej modernej spoločnosti je kvalitné softvérové vybavenie. Vyberte si z nášho portfólia existujúceho softvéru alebo vám vyrobíme softvér na mieru.

VÝVOJ IS NA MIERU       IoT

VÝVOJ IS NA MIERU

Informačný systém prispôsobený vašim potrebám

Vývoj informačného systému na mieru je služba, vďaka ktorej váš softvér plne zodpovedá špecifickým požiadavkám a potrebám vašej firmy. Pri jeho vývoji sme v úzkom kontakte so zákazníkom a môžeme sa tak spoločne uistiť, že softvér plne pokryje vaše potreby a neobsahuje zbytočné funkcie, ktoré nepotrebujete. Unikátny systém sa plne prispôsobí vašim existujúcim funkčným riešeniam, rastie spolu s vami a obsahuje možnosť ďalšieho rozširovania.

Vďaka softvéru na mieru môžete zefektívniť pracovné a technologické postupy, ušetriť náklady a získať tak konkurenčnú výhodu. Súčasťou každého vyvíjaného systému je aj odborné zaškolenie používateľov a ustavičná technická podpora.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese vývoja či o možnostiach pre seba a svoju firmu, neváhajte nás kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na adrese info@synchronix.sk.

VÝVOJ IS NA MIERU      IoT

IoT

Realizujeme aktivity aj v oblasti obnoviteľných zdrojov energie

Vyvíjame a manažujeme pre britsko – českú spoločnosť Wattstor cloudovú platformu pre zber, vizualizáciu a analýzu dát z obnoviteľných zdrojov energie, predovšetkým z fotovoltických elektrární. Prostredníctvom tejto cloud platformy majú klienti spoločnosti Wattstor možnosť kontrolovať v súčasnosti veľmi aktuálnu spotrebu domácnosti a taktiež možnosť sledovať ako efektívne využívajú obnoviteľné zdroje energie resp. optimalizovať ich prevádzku.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. spracúva vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

SYNCHRONIX, a. s. ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 238 100 014

NAPÍŠTE NÁM

info@synchronix.sk