Blog

Prečítajte si novinky o SYNCHRONIX, a.s. a zo sveta IT

NEW_SYNCH_blog_sappartner

PARTNERSTVO SO SAP ÚSPEŠNE RECERTIFIKOVANÉ

Pravidelný re-certifikačný audit SAP Partner Center of Expertise (PCoE) prebehol podľa našich predstáv a dôvod na radosť máme tým pádom my, aj naši klienti.
synchro inspiracia na sirku

NA KONFERENCII INSPIRE ESPUS & Inspirujme se 2022 REZONOVALI AŽ 2 NAŠE PROJEKTY

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej Republiky v spolupráci s Českou informačnou agentúrou životného prostredia zorganizovali v inšpiratívnom prostredí Štrbského Plesa prestížnu konferenciu, ktorá sa zaoberala efektívnym manažmentom priestorových údajov a služieb.
2208 SYNCHRO Cybersecurity Web Blog 2250x1679

Je vaše heslo bezpečné?

Denne používame na prístup k firemným aj súkromným účtom mnoho hesiel. A hoci vieme, že každý účet by mal mať svoje vlastné heslo, v realite často ohrozujeme svoju digitálnu bezpečnosť opakovaným používaním tých istých hesiel. 
MicrosoftTeams-image (30)

Podpora IS SAP pre
AU Optronics (Slovakia) s.r.o.

Uzatvorili sme zmluvu s firmou AU Optronics (Slovakia) s. r. o., ktorá sa týka lokálnej podpory jej informačného systému SAP v oblasti modulu HR.
MicrosoftTeams-image (29)

Synchronix súčasťou konferencie iDeme 2022

Náš architekt kybernetickej bezpečnosti Patrik Slabý prispel na konferencii iDeme 2022 prednáškou o expertnej komunite pre IT a cyber bezpečnosť CyberSecurityPlatform v paneli "Bezpečné a inovatívne služby".
MicrosoftTeams-image (11)

Naše mesto je opäť o niečo čistejšie

Aj keď má naša firma jednoznačne technologické zameranie, radi na pár hodín úplne zmeníme prostredie a vyberieme sa do prírody. Okrem spoločne stráveného voľného času sme ale nezaháľali a priložili ruku k dobročinnej aktivite.
SapAriba blog

ONLINE WEBINÁR: SAP ARIBA

V posledných rokoch úloha procurementu v spoločnostiach významne narastá. Dôvod je veľmi jasný – dobrý procurement je pre efektívne fungovanie firiem a organizácií doslova kľúčový. Veď kde inde lepšie ušetríte náklady ako pri dobrom nákupe. My v Synchronixe máme pre vás ideálne riešenie, ktoré vám vo videu nižšie priblíži Key Account Manager, Tomáš Škop.
podpora_ukrajine

Info o podpore Ukrajiny

Je nám veľkou cťou byť jedným z hlavných partnerov projektu Fotografia pre Ukrajinu, ktorý zorganizoval Dokument magazín. Táto aktivita slúži na podporu ukrajinských fotografov a fotografiek a ukrajinskej kultúry. Do 1. mája budete mať šancu kúpiť si fotografiu od vyše tridsiatky slovenských a ukrajinských umelcov, a pomôcť tak tam, kde je to najviac potrebné.
file (1)

SPOLOČNE ZA POMOC UKRAJINE

Spoločnosť SYNCHRONIX jednoznačne odsudzuje aktuálne dianie na Ukrajine a nesúhlasí s prejavom agresie voči občiankam a občanom Ukrajiny. Je pre nás dôležité prejaviť solidaritu, a preto prispejeme sumou 3 000€ mimovládnej neziskovej organizácii Človek v ohrození.
MicrosoftTeams-image (4)

Nová doba procurementu: Ako vyzerá obstarávanie v 21. storočí

Podpora procurementu prostredníctvom podnikových informačných systémov výrazne pomohla, no až dnes, pomocou nástrojov, ako sú digitálne obchodné siete, cloudové aplikácie a nástroje na spracovanie veľkých objemov dát, môžu pracovníci procurementu využívať plne digitalizované efektívne riešenie, ktoré výrazne zjednoduší prácu.
2205-SYNCHRONIX-Blog-Logo-stare-a-nove

SEVITECH SA MENÍ NA SYNCHRONIX

Príbeh Sevitechu a jeho 25 ročnej histórie je zároveň príbehom plným transformácií. Za posledné štvrťstoročie sa nám podarilo spoločným úsilím vypracovať na stabilného a spoľahlivého hráča na poli poskytovania IT služieb a IT riešení.
Blog_photo_3

Členovia ITAS o potrebe IT

Technologické firmy, IT spoločnosti, telekomunikační operátori a ďalšie spoločnosti z odvetvia informačno-komunikačných technológií, ktoré sú členmi IT Asociácie Slovenska, si uvedomujú vážnosť situácie.
Blog_photo_2

Aktuálny stav pandémie COVID-19

Overte si prehľadne aktuálny stav pandémie COVID-19 na území Slovenska. V portáli ministerstva vnútra je teraz dostupná interaktívna mapa.
Blog_photo_1

Mapový portál ZGBIS

Od 6. 7. 2020 je možné priamo v mapovom portáli ZBGIS overiť poberanie agrodotácií prostredníctvom takzvaných priamych podpôr.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Spoločnosť SYNCHRONIX, a.s. spracúva vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

SYNCHRONIX, a. s. ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 238 100 014

NAPÍŠTE NÁM

info@synchronix.sk