Blog

Prečítajte si novinky o SYNCHRONIX, a.s. a zo sveta IT

MicrosoftTeams-image (4)

Nová doba procurementu: Ako vyzerá obstarávanie v roku 2021

Podpora procurementu prostredníctvom podnikových informačných systémov výrazne pomohla, no až dnes, pomocou nástrojov, ako sú digitálne obchodné siete, cloudové aplikácie a nástroje na spracovanie veľkých objemov dát, môžu pracovníci procurementu využívať plne digitalizované efektívne riešenie, ktoré výrazne zjednoduší prácu.
file

SEVITECH SA MENÍ NA SYNCHRONIX

Príbeh Sevitechu a jeho 25 ročnej histórie je zároveň príbehom plným transformácií. Za posledné štvrťstoročie sa nám podarilo spoločným úsilím vypracovať na stabilného a spoľahlivého hráča na poli poskytovania IT služieb a IT riešení.
Blog_photo_3

Členovia ITAS o potrebe IT

Technologické firmy, IT spoločnosti, telekomunikační operátori a ďalšie spoločnosti z odvetvia informačno-komunikačných technológií, ktoré sú členmi IT Asociácie Slovenska, si uvedomujú vážnosť situácie.
Blog_photo_2

Aktuálny stav pandémie COVID-19

Overte si prehľadne aktuálny stav pandémie COVID-19 na území Slovenska. V portáli ministerstva vnútra je teraz dostupná interaktívna mapa.
Blog_photo_1

Mapový portál ZGBIS

Od 6. 7. 2020 je možné priamo v mapovom portáli ZBGIS overiť poberanie agrodotácií prostredníctvom takzvaných priamych podpôr.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Meno*
Priezvisko*
E-mail*
Ako vám môžeme pomôcť?*

Spoločnosť Synchronix a.s. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

Synchronix ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

NAPÍŠTE NÁM