Blog

Prečítajte si novinky o SYNCHRONIX, a.s. a zo sveta IT

2208 SYNCHRO Cybersecurity Web Blog 2250x1679

Je vaše heslo bezpečné?

Denne používame na prístup k firemným aj súkromným účtom mnoho hesiel. A hoci vieme, že každý účet by mal mať svoje vlastné heslo, v realite často ohrozujeme svoju digitálnu bezpečnosť opakovaným používaním tých istých hesiel. 
MicrosoftTeams-image (30)

Podpora IS SAP pre
AU Optronics (Slovakia) s.r.o.

Uzatvorili sme zmluvu s firmou AU Optronics (Slovakia) s. r. o., ktorá sa týka lokálnej podpory jej informačného systému SAP v oblasti modulu HR.
MicrosoftTeams-image (29)

Synchronix súčasťou konferencie iDeme 2022

Náš architekt kybernetickej bezpečnosti Patrik Slabý prispel na konferencii iDeme 2022 prednáškou o expertnej komunite pre IT a cyber bezpečnosť CyberSecurityPlatform v paneli "Bezpečné a inovatívne služby".
MicrosoftTeams-image (11)

Naše mesto je opäť o niečo čistejšie

Aj keď má naša firma jednoznačne technologické zameranie, radi na pár hodín úplne zmeníme prostredie a vyberieme sa do prírody. Okrem spoločne stráveného voľného času sme ale nezaháľali a priložili ruku k dobročinnej aktivite.
SapAriba blog

ONLINE WEBINÁR: SAP ARIBA

V posledných rokoch úloha procurementu v spoločnostiach významne narastá. Dôvod je veľmi jasný – dobrý procurement je pre efektívne fungovanie firiem a organizácií doslova kľúčový. Veď kde inde lepšie ušetríte náklady ako pri dobrom nákupe. My v Synchronixe máme pre vás ideálne riešenie, ktoré vám vo videu nižšie priblíži Key Account Manager, Tomáš Škop.
podpora_ukrajine

Info o podpore Ukrajiny

Je nám veľkou cťou byť jedným z hlavných partnerov projektu Fotografia pre Ukrajinu, ktorý zorganizoval Dokument magazín. Táto aktivita slúži na podporu ukrajinských fotografov a fotografiek a ukrajinskej kultúry. Do 1. mája budete mať šancu kúpiť si fotografiu od vyše tridsiatky slovenských a ukrajinských umelcov, a pomôcť tak tam, kde je to najviac potrebné.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Spoločnosť Synchronix a.s. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

Synchronix ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 253 630 151

NAPÍŠTE NÁM

info@synchronix.sk