Blog

Prečítajte si novinky o SYNCHRONIX, a.s. a zo sveta IT

SapAriba blog

ONLINE WEBINÁR: SAP ARIBA

V posledných rokoch úloha procurementu v spoločnostiach významne narastá. Dôvod je veľmi jasný – dobrý procurement je pre efektívne fungovanie firiem a organizácií doslova kľúčový. Veď kde inde lepšie ušetríte náklady ako pri dobrom nákupe. My v Synchronixe máme pre vás ideálne riešenie, ktoré vám vo videu nižšie priblíži Key Account Manager, Tomáš Škop.
podpora_ukrajine

Info o podpore Ukrajiny

Je nám veľkou cťou byť jedným z hlavných partnerov projektu Fotografia pre Ukrajinu, ktorý zorganizoval Dokument magazín. Táto aktivita slúži na podporu ukrajinských fotografov a fotografiek a ukrajinskej kultúry. Do 1. mája budete mať šancu kúpiť si fotografiu od vyše tridsiatky slovenských a ukrajinských umelcov, a pomôcť tak tam, kde je to najviac potrebné.
file (1)

SPOLOČNE ZA POMOC UKRAJINE

Spoločnosť SYNCHRONIX jednoznačne odsudzuje aktuálne dianie na Ukrajine a nesúhlasí s prejavom agresie voči občiankam a občanom Ukrajiny. Je pre nás dôležité prejaviť solidaritu, a preto prispejeme sumou 3 000€ mimovládnej neziskovej organizácii Človek v ohrození.
MicrosoftTeams-image (4)

Nová doba procurementu: Ako vyzerá obstarávanie v 21. storočí

Podpora procurementu prostredníctvom podnikových informačných systémov výrazne pomohla, no až dnes, pomocou nástrojov, ako sú digitálne obchodné siete, cloudové aplikácie a nástroje na spracovanie veľkých objemov dát, môžu pracovníci procurementu využívať plne digitalizované efektívne riešenie, ktoré výrazne zjednoduší prácu.
2205-SYNCHRONIX-Blog-Logo-stare-a-nove

SEVITECH SA MENÍ NA SYNCHRONIX

Príbeh Sevitechu a jeho 25 ročnej histórie je zároveň príbehom plným transformácií. Za posledné štvrťstoročie sa nám podarilo spoločným úsilím vypracovať na stabilného a spoľahlivého hráča na poli poskytovania IT služieb a IT riešení.
Blog_photo_3

Členovia ITAS o potrebe IT

Technologické firmy, IT spoločnosti, telekomunikační operátori a ďalšie spoločnosti z odvetvia informačno-komunikačných technológií, ktoré sú členmi IT Asociácie Slovenska, si uvedomujú vážnosť situácie.

MÁTE OTÁZKU?

Napíšte nám

Meno*
Priezvisko*
E-mail*
Ako vám môžeme pomôcť?*

Spoločnosť Synchronix a.s. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás vybraným komunikačným kanálom. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať, a ak tak chcete urobiť, môžete tak urobiť kedykoľvek na mailovej adrese privacy@synchronix.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.

PORADÍME VÁM

Spolu vymyslíme riešenia

Synchronix ponúka IT služby a produkty pre spoločnosti všetkých veľkostí. Napíšte nám a spolu prídeme na to, ako vieme práve vám pomôcť lepšie podnikať.

ZAVOLAJTE NÁM

NAPÍŠTE NÁM