Sponzoring a CSR

ATT INVESTMENTS

Podporujeme nové generácie cyklistov

Mladí cyklisti v českom klube ATT Investments patria k silnému tímu, ktorý sa radí medzi národnú elitu. Veríme, že investícia do mladej generácie má zmysel, a tešíme sa na ďalšie úspechy klubu.

CYKLISTICKÝ KLUB EPIC DOHŇANY

Fandíme nielen technológiám

Cyklistický klub v Dohňanoch vznikol z nadšenia amatérskych cyklistov, no takmer za dvadsať rokov svojej existencie sa vyšplhal medzi slovenskú elitu. Pravidelne jazdia na významných podujatiach po celej Európe a v roku 2011 dokonca organizovali Majstrovstvá Európy v horskej cyklistike. Sme hrdí na to, že im ako firma môžeme pomáhať rásť ďalej.

DARCOVSTVO KRVI

Prispievame tekutinou, ktorá zachraňuje život

Systém darcovstva krvi stojí na dobrovoľníkoch, no nie každý ju zo zdravotných dôvodov môže darovať. Preto sme hrdí na to, že je v našom tíme hneď niekoľko kolegov, ktorí sa rozhodli pomôcť touto cestou a pravidelne darovávajú krv na Ružinovskej poliklinike v Bratislave. Aj vďaka ich nezištnosti a ochote sa najcennejšia tekutina dostáva k tým, ktorí ju najviac potrebujú. Jediný človek môže jedným odberom zachrániť až tri životy.

IT GALA

Oceňujeme odbornú komunitu

Podujatie IT Gala už viac ako dve dekády oceňuje najúspešnejšie IT a telekomunikačné spoločnosti. Je nám cťou byť partnerom prestížneho podujatia, ktoré hodnotí odborné a manažérske úsilie v oblasti informačných technológií a telekomunikácií a vyzdvihuje príkladný prístup k projektom v našej oblasti.

IDEME

Informatizácia dedín aj miest

Konferencia IDEME sa sústredí na aktuálne trendy v budovaní elektronických služieb verejnej správy a realizácii eGovernment projektov na Slovensku. Informatizácia verejnej správy je komplexná, no dôležitá problematika a sme radi, že ako strieborný partner konferencie pomáhame šíriť osvetu v tejto sfére.

ITAPA

Medzinárodný IT kongres

Medzinárodný kongres ITAPA je najväčšie IT podujatie na Slovensku, na ktorom sa každý rok zúčastňuje viac ako 650 priamych účastníkov z celého sveta. Výmenu odborného know-how považujeme za pilier IT sveta a sme hrdí na to, že ako strieborný partner kongresu prispievame k jeho šíreniu.

NAŠE MESTO

Životné prostredie nám nie je ľahostajné

S radosťou a nadšením sa opakovane zúčastňujeme celoslovenského projektu Naše Mesto organizovaného nadáciou Pontis. Naše Mesto už od roku 2007 prepája firmy, samosprávy a občiansky sektor s jasným cieľom – vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme. Tisíce dobrovoľníkov sa počas jedného júnového dňa zapájajú do množstva dobrovoľníckych aktivít po celom Slovensku.

POMOC ZO SRDCA

Pomáhame o. z. Pomoc zo srdca

Finančne aj materiálne podporujeme prácu a aktivity občianskeho združenia Pomoc zo srdca. Toto občianske združenie uľahčuje život rodinám s autistickými deťmi a rodinám v ťažkých životných situáciách.