Sponzoring

ATT Investments

Podporujeme nové generácie cyklistov

Mladí cyklisti v českom klube ATT Investments patria k silnému tímu, ktorý sa radí medzi národnú elitu. Veríme, že investícia do mladej generácie má zmysel, a tešíme sa na ďalšie úspechy klubu.

CYKLISTICKÝ KLUB EPIC DOHŇANY

Fandíme nielen technológiám

Cyklistický klub v Dohňanoch vznikol z nadšenia amatérskych cyklistov, no takmer za dvadsať rokov svojej existencie sa vyšplhal medzi slovenskú elitu. Pravidelne jazdia na významných podujatiach po celej Európe a v roku 2011 dokonca organizovali Majstrovstvá Európy v horskej cyklistike. Sme hrdí na to, že im ako firma môžeme pomáhať rásť ďalej.

ONE DAY JAZZ FESTIVAL

Stálica medzi festivalmi

Sme dlhodobým partnerom festivalu ONE DAY JAZZ. Tento festival, uznávaný aj v hudobných kruhoch, sa radí medzi festivaly etablované na medzinárodnej úrovni. Tešíme sa, že im môžeme už niekoľko rokov pomáhať priniesť hudbu medzi ľudí.

IT GALA

Oceňujeme odbornú komunitu

Podujatie IT Gala už viac ako dve dekády oceňuje najúspešnejšie IT a telekomunikačné spoločnosti. Je nám cťou byť partnerom prestížneho podujatia, ktoré hodnotí odborné a manažérske úsilie v oblasti informačných technológií a telekomunikácií a vyzdvihuje príkladný prístup k projektom v našej oblasti.

IDEME

Informatizácia dedín aj miest

Konferencia IDEME sa sústredí na aktuálne trendy v budovaní elektronických služieb verejnej správy a realizácii eGovernment projektov na Slovensku. Informatizácia verejnej správy je komplexná, no dôležitá problematika a sme radi, že ako strieborný partner konferencie pomáhame šíriť osvetu v tejto sfére.

ITAPA

Medzinárodný IT kongres

Medzinárodný kongres ITAPA je najväčšie IT podujatie na Slovensku, na ktorom sa každý rok zúčastňuje viac ako 650 priamych účastníkov z celého sveta. Výmenu odborného know-how považujeme za pilier IT sveta a sme hrdí na to, že ako strieborný partner kongresu prispievame k jeho šíreniu.