ONLINE WEBINÁR: SAP ARIBA

V posledných rokoch úloha procurementu v spoločnostiach významne narastá. Dôvod je veľmi jasný – dobrý procurement je pre efektívne fungovanie firiem a organizácií doslova kľúčový. Veď kde inde lepšie ušetríte náklady ako pri dobrom nákupe. My v Synchronixe máme pre vás ideálne riešenie, ktoré vám vo videu nižšie priblíži Key Account Manager, Tomáš Škop.

V snahe o dosiahnutie čo najnižších nákupných cien a zefektívnenie nákupného procesu mnoho spoločností opúšťa starý spôsob fungovania a prechádza na riadenie nákupu prostredníctvom špecializovaných riešení a digitálnych obchodných sietí. Takže od šanónov spred tridsiatich rokov nasledovaných podnikovými informačnými systémami sme sa dnes posunuli o poriadny kus ďalej.

Predstavte si, že si pracovník vyberie potrebný tovar alebo služby z katalógov v prostredí pripomínajúcom bežný internetový obchod. Na pár klikov vytvorí požiadavku, ktorá je následne odoslaná na schválenie. Po schválení sa automaticky vytvorí nákupná objednávka, ktorá je prostredníctvom digitálnej obchodnej siete v reálnom čase doručená dodávateľovi. Všetky dokumenty sú automaticky prepísané aj do finančného/účtovného systému a to aj vrátane faktúry od dodávateľa, samozrejme po jej automatickej validácii a podľa business pravidiel, ktoré si odberateľ stanoví.

Digitalizácia internej a externej komunikácie v oblasti procurementu umožňuje zefektívniť a skrátiť nákupný cyklus, dosiahnuť zaujímavé zníženie nákupných cien a zároveň zvýšiť Compliance.

Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte nás kontaktovať na adrese: tomask.skop@synchronix.sk a rádi vám naše riešenie predstavím do najmenších detailov.

Play Video