SAP SuccessFactors/FI konzultant

Miesto výkonu práce

Bratislava (pozícia umožňuje prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok/živnosť

Plat

Od 3 000 eur/mesiac brutto. Finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí vybraného kandidáta resp. spôsobu spolupráce.

Náplň práce

Z dôvodu získania nových projektov hľadáme kolegov do nášho SAP tímu. Ak máte skúsenosti v oblasti SAP, dajte nám o sebe vedieť. Na základe Vašich skúseností a vedomostí Vás zapojíme do nasledujúcich činností:

  • účasť na analýze, návrhu riešení a tvorbe špecifikácií jednotlivých projektov a požiadaviek zákazníka,
  • customizácia modulov na základe špecifikácie,
  • spolupráca s konzultantmi ostatných modulov SAP,
  • schopnosť riešiť špecifické požiadavky zákazníka mimo štandardu SAP,
  • schopnosť vypracovať zadanie pre programátora,
  • účasť na servisnej podpore zákazníka,
  • účasť na interných projektoch,
  • školenia.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou,
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
vysokoškolské I. stupňa,
vysokoškolské II. stupňa.

Počet rokov praxe

3-ročná prax na pozícii SAP konzultant

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • logické myslenie a analytické schopnosti,
  • schopnosť samostatného vyhľadávania informácií,
  • anglický jazyk – stredne pokročilý (B2),
  • ochota cestovať k zákazníkovi,
  • skúsenosti s projektom S4/HANA.

Vodičský preukaz

  • B

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej IT spoločnosti,
  • podpora ďalšieho odborného rastu,
  • výborný pracovný komfort – práca v jednej z najnovších budov v Bratislave,
  • bezplatné parkovanie pre zamestnancov v krytej garáži – suchou nohou z auta až k svojej stoličke,
  • práca s najmodernejšími technológiami,
  • flexibilná pracovná doba,
  • pravidelné firemné akcie a teambuildingy,
  • sme Bike friendly – k dispozícii máme chránené zastrešené stojisko na bicykle a v priestoroch firmy sprchu,
  • stravné 6,00 eur/deň hradené zamestnávateľom,
  • 1 x mesačne firemné raňajky, na ktorých sa dozvieš čo je nové vo firme,
  • platené voľno (2 dni) v období Vianoc,
  • akcie pre deti zamestnancov – deň detí, Mikuláš,
  • Multisport karta.

Máte záujem o túto pozíciu?

Pošlite nám svoj životopis na kariera@synchronix.sk.
Reagujte aj bez zaslania CV - pošlite nám link na Váš LinkedIn profil.

Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.